Артеменко Андрій Вікторович

Дата народження: 14.01.1969 року.
Освіта: вища
Судимість: відсутня.

Причина потрапляння до Чорного списку:

 • державна зрада, тобто діяння, умисно вчинене громадянином України на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканності, обороноздатності, державній, економічній чи інформаційній безпеці України: перехід на бік ворога в умовах воєнного стану або в період збройного конфлікту, шпигунство, надання іноземній державі, іноземній організації або їх представникам допомоги в проведенні підривної діяльності проти України.
 • Статус: нема відомостей.

  В лютому 2017 стало відомо, що Андрій Артеменко пропонував представникам адміністрації новообраного президента США відверто антиукраїнський план припинення військової агресії Росії проти України, який передбачав передачу Росії українського Криму в «довготривалу оренду». Також в цьому плані пропонувалось зняття санкцій з Росії. Сам Артеменко називає себе “майбутнім президентом України”. За його словами, цей план отримав схвалення Путіна.

  Підконтрольні структури:
  З 2005 по 2008 рік працював комерційним директором ТОВ «Мондіаль-Україна». З 2008 року до цього дня працює заступником генерального директора ТОВ «Глобалбізнесгруп ГМБХ»

  Пов’язані записи:
  Добкін Михайло Маркович
  Кузьмін Ренат Равелійович
  Лелюк Олексій Володимирович
  Медведчук Віктор Володимирович
  Черновецький Леонід Михайлович