Про проект

Критерії потрапляння до Чорного списку України:

руZZкій наZизм – агенти адвокації руZZкого наZизму. Популярні особистості та журналісти, які працюють для відбілювання репутації поточного режиму.

НЕсвобода Слова – посягання на Свободу Слова, як на одну з фундаментальних Свобод Людини.

Закони про диктатуру – пакет законів, прийнятих Верховною Радою України у четвер, 16 січня 2014 року. «Закони» були прийняті з грубим порушенням регламенту і законодавчої процедури та підписані Президентом наступного дня 17 січня 2014. Окрім суто процесуальних порушень та звуження Прав і Свобод громадян України, ці Закони приймались під тиском і ставлять під сумнів неналежність та здатність тих, хто голосував “ЗА”, бути представниками громадян в державних органах України. Голосування “ЗА” в поіменному голосуванні про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про судоустрій і статус суддів” та процесуальних законів щодо додаткових заходів захисту безпеки громадян ( №3879) – за основу та в цілому 16.01.2014. [Опрацьовано 100%].

Мовні закони – декілька індикативних історичних голосувань, в яких приймались доленосні рішення щодо існування української мови: 1) “ЗА” в поіменному голосуванні про проект Закону про засади державної мовної політики (№9073) за основу 05.06.2012 (т.з. “мовний закон Ківалова-Колесніченка”); 2) “ПРОТИ” в поіменному голосуванні про проект Закону про забезпечення функціонування української мови як державної (№5670-д) – у другому читанні та в цілому 25.04.2019. [Опрацьовано 100%].

РФ-окупант – сигнальне голосування “ПРОТИ” в поіменному голосуванні про проект Закону про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій та Луганській областях (№7163) – у другому читанні та в цілому 18.01.2018. [Опрацьовано 100%].

Харківські угоди – голосування “ЗА” в поіменному голосуванні про проект Закону про ратифікацію Угоди між Україною та Російською Федерацією з питань перебування Чорноморського флоту Російської Федерації на території України (№0165) – в цілому 27.04.2010.

Гречка – порушення виборчого Законодавства – підкуп виборців.

Дармоїди – неналежне виконання своїх обов’язків, як народного обранця чи чиновника, в т.ч. через відсутність на робочому місці без поважних причин: на пленарних засіданнях Верховної Ради України останнього скликання, якщо є в середньому більше 70% пропущених засідань за даними реєстрації депутата за допомогою електронної системи (дані письмової реєстрації беруться до уваги в окремих випадках).

Державна зрада, тобто діяння, умисно вчинене громадянином України на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканності, обороноздатності, державній, економічній чи інформаційній безпеці України: перехід на бік ворога в умовах воєнного стану або в період збройного конфлікту, шпигунство, надання іноземній державі, іноземній організації або їх представникам допомоги в проведенні підривної діяльності проти України.

КДБ – агенти Комітету державної безпеки СРСР (КДБ) “в минулому”.

Кнопкодавство – порушення Законодавства (Конституція України. Стаття 84) щодо дотримання вимог особистого голосування депутатів.

Корупція – перевищення службових повноважень, використання службового становища в інтересах свого бізнесу, пряма участь у корупційних оборудках та сумнівні джерела доходів, які фігуранти не спроможні пояснити.

Криміналітет – приналежність осіб до кримінальних кіл.

Підтримка анексії Криму українцями, а також іноземними громадянами.

Підтримка окупації Грузії – “ПРОТИ” в поіменному голосуванні про проект Постанови про засудження військової інтервенції Російської Федерації на територію Грузії (№ 3053) – за основу та в цілому 02.09.2008. [Опрацьовано 100%].

Посіпаки – служіння клану Януковича та Партії Регіонів.

Сєверодонецьк – участь в сепаратистському з’їзді 26 листопаду 2004 року в місті Сєверодонецьку.


В базі проекту декілька тисяч записів і вони поступово обробляються. На даний момент в системі не передбачено подачі апеляції.

Хто є “власником” проекту?

Фізична особа, громадянин України, без партійної приналежності.

Чому було створено проект?

В Мережі існує вже біля десяти подібних проектів, але більшість з них є “кишеньковими” і належать різним політичним колам, які використовують задля само-піару, або в якості інструмента боротьби з опонентами. Цей оперує лише фактами і не має преференцій для будь-кого.