Чорнобук Валерій Іванович

Головна » Держслужбовці » Чорнобук Валерій Іванович

Дата народження: 23 квітня 1971 року.
Освіта: вища
Судимість: відсутня.

Причина потрапляння до Чорного списку:
Сепаратизм.
Підтримка окупації Криму та загарбницької війни, що веде Росія на Сході України.
Державна зрада, тобто діяння, умисно вчинене громадянином України на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканності, обороноздатності, державній, економічній чи інформаційній безпеці України: перехід на бік ворога в умовах воєнного стану або в період збройного конфлікту, шпигунство, надання іноземній державі, іноземній організації або їх представникам допомоги в проведенні підривної діяльності проти України.
Зловживання службовим становищем.

Статус: знаходиться на державній службі (Апеляційний суд Кривого Рога).

Керував Кримським Апеляційним судом та агітував всіх суддів служити російським окупантам в Криму, але потім був викинутий звідти. Одразу після виїзду з Криму вирішив трошки зайнятися АТО-шним туризмом задля замилювання очей.

“Суды Республики Крым работают на основании Конституции РФ, на основании тех процессуальных законов, которые указаны в законе о порядке принятия в Российскую Федерацию и образовании в ее составе нового субъекта РФ”.

“Дела эти не приостановлены, не отложены. Они сейчас рассматриваются по процессуальным законам Российской Федерации. По процессуальным законам и по законам норм права, которые существуют в Российской Федерации”.

Пов’язані записи: